Zdravé veřejné stravování

Tradiční česká kuchyně
z čerstvých surovin

O nás Tisk Email


 

images/stories/gastron-07jpg.jpgNaše firma zabezpečuje služby veřejného stravování ve městě Liberec formou centrální kuchyně již 20 let. Firma pracuje ve čtyřech provozovnách (ZŠ Ještědská, Střední odborná škola a Gymnázium Na Bojišti 15, ZŠ Barvířská a Střední průmyslová škola strojni a elektrotechnická). Zabezpečujeme stravování žáků a učitelů v těchto školách. Dále zajišťujeme stravování v dalších pěti školách a osmi školkách v tzv. výdejnách teplé stravy. Dodáváme obědy pro seniory ve spolupráci s Centrem zdravotních a sociálních služeb v Liberci vč. víkendů a svátků.

Dále dovážíme obědy pro řadu libereckých firem a domácností. Naším cílem je připravit strávníkům pokrmy chutné, se zaměřením na zdravou výživu s větším podílem ovoce a zeleniny v podobě čerstvých salátů tak, aby měli pocit, že jsou uvařeny jako „od maminky”. Tyto pokrmy jsou připravovány dle moderních receptur, čerpajících z tradic české kuchyně, ale i s recepty inspirované kuchyněmi zahraničními. Obecně dáváme přednost jídlům připraveným z čerstvých surovin. Oběd se skládá z polévky, hlavního jídla s přílohou a salátu (příp. ovoce, zákusku, atd.).

 

Vlastní výroba těstovin

Pro vlastní spotřebu k výrobě pokrmů, ale i k prodeji případným zájemcům vyrábíme 13 druhů těstovin, přílohových i polévkových zavářek. Je možné si je zakoupit v našich provozovnách a vybraných prodejnách v Liberci, Jablonci n. Nisou a Lomnici nad Popelkou.

 

Proč Gastron?

 
 

Registrace nového strávníka

Zasílat jídelníčky e-mailem

NAŠI PARTNEŘI

logo-skola-jestedska-finalnijpg.jpg

logo-krestanskapng.png

logo_injpg.jpg

spsse-logojpg.jpg ZŠ a MŠ Barvířská

SPŠSE

02-05-15-09-44-22-bojistejpg.jpg02-05-15-09-43-23-stredni-prumyslova-skola-textilni--logojpg.jpg

 

 

Čerstvé těstoviny

03-12-13-08-27-53-fresh-pasta-logo-dddjpg.jpg

Přihlášky ke stravování 2019 / 20
  Vážení rodiče a děti, nezapomeňte na vyplnění přihlášky ke stravování, tak jak tomu bývá na...
Více...
Objednávky obědů přes mobilní aplikaci
Už jste vyzkoušeli objednávání obědů přes mobil? Novou aplikaci strava.cz pro Android stahujte na...
Více...
Všechny články...