Zdravé veřejné stravování

Tradiční česká kuchyně
z čerstvých surovin

O nás Tisk Email


 

images/stories/gastron-07jpg.jpgNaše firma zabezpečuje služby veřejného stravování ve městě Liberec formou centrální kuchyně již 20 let. Firma pracuje ve čtyřech provozovnách (ZŠ Ještědská, Střední odborná škola a Gymnázium Na Bojišti 15, ZŠ Barvířská a Střední průmyslová škola strojni a elektrotechnická). Zabezpečujeme stravování žáků a učitelů v těchto školách. Dále zajišťujeme stravování v dalších pěti školách a osmi školkách v tzv. výdejnách teplé stravy. Dodáváme obědy pro seniory ve spolupráci s Centrem zdravotních a sociálních služeb v Liberci vč. víkendů a svátků.

Dále dovážíme obědy pro řadu libereckých firem a domácností. Naším cílem je připravit strávníkům pokrmy chutné, se zaměřením na zdravou výživu s větším podílem ovoce a zeleniny v podobě čerstvých salátů tak, aby měli pocit, že jsou uvařeny jako „od maminky”. Tyto pokrmy jsou připravovány dle moderních receptur, čerpajících z tradic české kuchyně, ale i s recepty inspirované kuchyněmi zahraničními. Obecně dáváme přednost jídlům připraveným z čerstvých surovin. Oběd se skládá z polévky, hlavního jídla s přílohou a salátu (příp. ovoce, zákusku, atd.).

 

Vlastní výroba těstovin

Pro vlastní spotřebu k výrobě pokrmů, ale i k prodeji případným zájemcům vyrábíme 13 druhů těstovin, přílohových i polévkových zavářek. Je možné si je zakoupit v našich provozovnách a vybraných prodejnách v Liberci, Jablonci n. Nisou a Lomnici nad Popelkou.

 

Proč Gastron?

 
 

Registrace nového strávníka

Zasílat jídelníčky e-mailem

NAŠI PARTNEŘI

logo-skola-jestedska-finalnijpg.jpg

logo-krestanskapng.png

logo_injpg.jpg

spsse-logojpg.jpg ZŠ a MŠ Barvířská

SPŠSE

02-05-15-09-44-22-bojistejpg.jpg02-05-15-09-43-23-stredni-prumyslova-skola-textilni--logojpg.jpg

 

 

Čerstvé těstoviny

03-12-13-08-27-53-fresh-pasta-logo-dddjpg.jpg

Přihlášky ke stravování 2020 / 21
  Vážení rodiče a děti, nezapomeňte na vyplnění přihlášky ke stravování, tak jak tomu bývá na...
Více...
Objednávky obědů přes mobilní aplikaci
Už jste vyzkoušeli objednávání obědů přes mobil? Aplikaci strava.cz na Google Play a App Store. Pro...
Více...
Všechny články...